Numri 10 zbulon tatuazhin e ri: Gjigant nga natyra

Numri 10 i Brazilit dhe Paris Saint-Germain ka shtuar një tatuazh tjetër në trupin e tij.

Ka shkruar në gjoks me shkronja kapitale: “Gigante por Naturaleza”, që do të thotë “Gjigant nga Natyra”.

Neymar, i cili i ka dhënë mirëseardhjen Buffon-it, ka bërë të ditur edhe se nuk ka ndërmend të largohet nga PSG.