Luiz Ejlli shpallet fitues i edicionit të dytë të Big Brother Vip!

Luiz Ejlli është fituesi i edicionit të dytë të Big Brother Vip Albania 2.

Pas 133 ditësh rrugëtim brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Luizi i dhuroi publikut të qeshura, lot, gëzim dhe emocione të forta publikut dhe u bë kryefjalë e këtij edicioni të jashtëzakonshëm.

Luizi ishte në garë me Efin, Dean dhe Kristin, në fund me një përballje më këtë të fundit./TCH