Daddy Yankee i “Despacito-s” koncert në Tiranë më 27 korrik

Hitin botëror dhe këngën më të dëgjuar në mbarë botën me 5 miliardë klikime në Youtube, do ta dëgjojmë live në sheshin “Skënderbej”.

Këngëtari me famë botërore Daddy Yankee, do të mbajë një koncert në Tiranë, më 27 korrik dhe shitja e biletave do të nisë nga data 1 maj.

Daddy Yankee është autori i hiteve më të mëdha botërore si: “Gasolina”, “El Amante”, “Danza Kuduro” etj.