Beniada Nishani ishte një ndër surprizat e bukura të Big Brother, duke i bërë të gjithë për vete me ëmbëlsinë, thjeshtësinë dhe batutat e saj.

Por sot modelja është gati të marrë një hap të ri në karrierën e saj.

Sikundër ia premtuan që në shtëpi, tashmë ajo do të jetë pjesë e emisionit sportiv me gazetarin Ed Manushi.

“Na ndiqni sonte”, shkruan Beniada bashkangjitur fotos së fundit postuar në Instagram, duke njoftuar e ëndrra se saj tashmë ka nisur.