Dje mbasdite nderroi jete viktima e 15-te e covid19 ne spitalin Infektiv.

Miq, nje lajm i hidhur erdhi dje nga spitali infektiv.
Mbasdite dje nderroi jete viktima e 15te e covid 19 dhe e katerta ne 24 oret e fundit.

Me kete rast le te shprehim te dashur miq ngushellimet tona me te ndjera familjeve te 15 viktimave te kesaj semundje brutale te pabese dhe te lutemi se bashku qe shpirtrat e tyre te gjejne paqen e merituar.

Gjithashtu ju ftoj ju tju urojme nga zemra te gjithe te semureve me kete viroze kudo qe jane ne spital apo karantine ne shtepi, sherim te plote nga kjo semundje si dhe tju shprehim ne mbeshtetjen dhe solidaritetin tone me te plote mjekeve dhe infermiereve, te gjithe personelit tone shendetesor ne spitalet covid dhe kudo qe jane. Mirenjohje te pakufishme per punen e tyre! sb
______
*Postim i sotem ne faqen e tij publike ne FaceBook.