Mariah Carey publikon videoklipin “With You”

Videoklipi bardh e zi i xhiruar nga Sarah McColgan, u xhirua në lokacione të ndryshme në Los Angeles.

“With You” është kënga e parë zyrtare nga albumi i 15-të i Mariah Carey, që ka bashkëpunime me Jermaine Dupri, Mustard, TY Dolla Sign dhe Skrillex.

Muajin e kaluar ajo lancoi videon për këngën “GTFO”.

Mbrëmjen e kaluar Mariah e performoi këtë këngë në “American Music Awards”.

https://youtu.be/8dzkHZaVyQY