Kënga “One Kiss” nga Dua Lipa dhe Calvin Harris më e dëgjuara e javës në Radio BBC

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka arritur një tjetër sukses, ajo ka pak kohë që ka lansuar këngën “One Kiss”në bashkëpunim me Calvin Harris, këngë e cila është pritur shumë mirë në Britani duke u zgjedhur  si kënga më e dëgjuar e  javës nga Radio BBC.