Një dhuratë vërtet e çmendur për ditëlindje, që David dhe Victoria Beckham i bënë vajzës së tyre 12-vjeçare Harper, të vetmes vajzë që çifti ka, e lindur në Los Angeles më 10 korrik 2011. Ajo është motra e vogël e Brooklyn, Romeo dhe Cruz.

Këtë e ka bërë të ditur edicioni online i revistës ‘OK’, sipas të cilës ish-futbollisti i Manchester United, Real Madrid, Los Angeles Galaxy, Milan dhe PSG, së bashku me gruan e tij (ish-këngëtare e ‘Spice Girls’) i kanë dhuruar vajzës së vogël një shtëpi në pemë.

The Beckhams' luxury barn in the Cotswolds is starting to look festive as Harper's tree house glitters with Christmas lights | The Sun

Kjo shtëpi me vlerë 100 mijë paund (rreth 115 mijë euro) është ndërtuar mbi shtylla, pasi kishte marrë leje, rreth një lisi të gjatë në pronën e familjes në Cotswolds (Angli), e cila në total vlen 12 milionë paund (rreth 13 milionë euro).

Një perlë e vërtetë, 4.5 m x 4.5 m, që mbulon një sipërfaqe prej 15.6 metrash katrorë. Një strehë luksi pra për të voglën Harper, e cila është mësuar me luksin. Pasioni për modën e lartë e ka trashëguar tashmë nga nëna e saj Victoria (tani stiliste), siç e ka treguar shpesh herë në rrjetet sociale vetë ish-këngëtarja.