Pas fotove me di Caprion, Irina Shayk tërheq vëmendjen me pozat provokuese

Pak ditë më parë fotot e Irina Shayk dhe Leonardo Di Caprios në Coachella ishin kryefjala e mediave rozë, pasi dyshja u shfaqën shumë të afërt.

Por Irina ka përfituar nga kjo vëmendje dhe ka publikuar disa foto me bikini dhe taka të zeza, duke tërhequr kështu vëmendjen e qindra mijëra njerëzve.


Me rroba banje të zeza dhe po ashtu me çizmet e zeza, bukuroshja ruse është fotografuar pranë pishinës dhe dritares së një shtëpie.

Që në orën e parë të postimit, fotot e Irina Shayk morën më shumë se 150 mijë pëlqime. /Limit.al