“Say My Name” e Bebe Rexhës, David Guettës e J Balvinit arrin 200 milionë shikime në YouTube

Bebe Rexha ka korrur një sukses të radhës në industrinë muzikore botërore.

Ajo kishte publikuar para tre muajsh këngën, “Say My Name”, i cili për kohë të shkurtër u bë hit botëror.

Në fakt, ajo bashkëpunoi me një prej DJ më të famshëm të ditëve të sotme, David Guettën si dhe këngëtarin J Balvin.

Kënga tashmë ka arritur një numër rekord të shikimesh në platformën YouTube, duke arritur shifrat e 200 milionë shikimeve.

E për këtë numër kaq të madh të shikimesh është shprehur mirënjohës Guetta, i cili ka falënderuar të gjithë fansat e tij.

“200 milionë shikime për videon e këngës ‘Say My Name’. Faleminderit për mbështetjen”, ka shkruar ai në llogarinë personale në Instagram.