Publikohen 5 golat më të bukur të vitit 2018 në La Liga

La Liga ka publikuar 5 golat më të mirë të vitit 2018.

Kampionati spanjoll i futbollit ka mbyllur fazën e parë.

Në video ju do të shikoni dhe shijoni 5 golat më të bukur të vitit që lamë pas.