Më poshtë do të shihni me detaje përqindjet e xhelozisë për çdo shenjë të Horoskopit në mënyrë që të dini se sa shumë do t’ju xhelozojë partneri juaj i ri.

Dashi

Dashi ka pasiguritë e tij dhe është shumë xheloz! Ai shkon përtej 100% dhe do t’jua bëjë jetën mjaft të vështirë me xhelozinë e tij.

Demi

Demi është xheloz në masën rreth 30% që do të thotë se do të jeni të qetë me të me disa skena të vogla xhelozie.

Binjakët

Xhelozia e Binjakëve është mjaft intensive edhe pse nuk është aq e sëmurë. Do t’ju japë skena, ato thjesht nuk do të jenë aq intensive. Femrat binjake menaxhojnë dhe kontrollojnë xhelozinë e tyre ndërsa meshkujt janë pak më të vështirë.

Gaforrja

Nëse Binjakët janë xhelozë në 50%, Gaforrja arrin në 70%. Për fat të keq, ai është mjaft xheloz dhe do t’ju tregojë në çdo mënyrë.

Luani

Luani nuk dëshiron që ti t’i japësh të drejta. Ai është shumë xheloz dhe shkalla e xhelozisë së tij arrin në 90%.

Virgjëresha

 

Nëse ka një shenjë që nuk është aspak xheloze, sidomos për një mashkull, atëherë kjo është Virgjëresha. Ajo mezi po prek 1% dhe me të do të jeni shumë të lumtur, veçanërisht nëse nuk ju pëlqen të keni zili.

Peshorja

Peshoret janë gjithashtu shumë xhelozë, rreth 20%.

Akrepi

Nëse ngatërrohesh me një Akrep, e ke dreqosur sepse kur bëhet fjalë për xhelozi, ata janë të padurueshëm. Ata janë më xhelozët dhe nuk e fshehin dot fare. Shkalla e xhelozisë? Mbi 1000%.

Shigjetari

Shigjetarët janë pak më xhelozë se Gaforret, që do të thotë pak…

Bricjapi

Një tjetër shenjë që nuk mund ta ndrydhë xhelozinë e tij. Përqindjet arrijnë gati 100%.

Ujori

Ujori i përkasin shenjave që nuk janë xhelozë.

Peshqit

Xhelozia e tyre është në nivele normale dhe rreth 35%.