FOTOGALERI/ Vajza e Donald Trump vijon pushimet në jug!

TIRANËIvanka Trump, vajza e ish-Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump vijon pushimet e saj në Shqipëri. Ivanka Trump e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Jared Kushner kanë zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar ditët e nxehta të verës. Konkretisht këtë fundjavë ata kanë vizituar Jalën. Vajza e Trump ka ndarë dhe foto nga pushimet e saj ku dhe ka publikuar pamjet e bregdetit tonë të mrekullueshëm