Motra e Olta Gixharit kritikon familjarët e Luizit: “Mbrëmë e braktisën, duhet të ishin në krah të tij”

Mbrëmjen e djeshme Luiz Ejlli dhe Kiara Tito celebruan në martesë historinë e tyre të dashurisë. Atë histori që nisi brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania e që u finalizua në natën e madhe.

Në tarracën e Bashkisë së Tiranës, nën praninë e familjarëve të tyre (më saktë të Kiarës), miqve dhe Kryetarit të Bashkisë, Erion Veliaj, çifti i thanë “po” njëri-tjetrit.

Por siç të gjithë mund ta keni vënë re, familjarët e Luizit nuk ishin prezentë. As mamaja, as motra e as kunati. Arsyeja nuk dihet ende.

Rreth kësaj çështje ka reaguar përmes një shkrimi në Instagram Gerta Gixhari. Moderatorja nuk e justifikon mospraninë e tyre dhe shprehet se Luizi mbrëmë ishte “i braktisur”.

Shkrimin e plotë të saj e gjeni më poshtë: