Almeda Abazi denoncon ndjekësen që e përndjek prej kohësh: “Do ta gjej surratin tënd”

Modelja e famshme shqiptare, Almeda Abazi është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, ku shpeshherë ndan momente nga përditshmëria e saj.

Prej një viti, Almeda ka ndarë Instagramin e saj disa sharje dhe mallkime nga një ndjekëse drejtuar fëmijëve të saj. Së fundmi Almeda ka bërë të ditur se ky person e përndjek prej kohësh dhe dyshon se është dikush i afër me të. Në shkrimin e saj, bukuroshja shqiptare thekson se do ta gjejë.

“Nuk e di kush je por duhet te jesh i rrethit tim te afert qe ke kaq shume xhelozi-meri per jetesen time dhe te families..meqe dhe pa u lodhur me 100 adresa fake u bene githe keto muaj vazhdon me fyerjet e ndyra.. nuk kisha as kohe as deshire te merresha me nje loser si puna jote por pas ktyre komenteve per engjejt e mi…

OH YES me erdhi nje deshire e madhe te te gjej kush je, sidomos surratin tend te bukur nuk e ke idene sa do te doja ta kisha perballe tani & do të të gjej mos u shqetëso!”, ka shkruar ajo.