Skandal me Noizyn, këngëtari fton në skenë një nga fansat për ta rrahur: “Ke qejf të përfundosh në spital?”

Reperi Noizy ka shumë vite në tregun shqiptar dhe nuk kanë qenë të pakta incidentet dhe sherret në të cilat është përfshirë. Por kur vjen puna për moral ai është i pari që bën për të tjerët, duke kritikuar, si në rastin e videos së Megi Pojanit me varrin e stërgjyshes.

Së fundmi një video e shpërndarë në rrjetet sociale tregon edhe njëherë këngëtarin që kërcënon në mes të club-it fansin, i cili kishte shkuar të ndiqte përformancën e tij.

Si duket shkak është bërë një emër që i riu kishte shkruajtur në telefonin e tij, emër i cili nuk i ka pëlqyer aspak Noizyt dhe duke marrë parasysh reagimin e reperit e sigurt që do ketë qenë emri i ndonjë prej rivalëve të tij.

“A ke qejf me përfundu në spital?, dëgjohet teksa i thotë Noizyt të riut që i kishte hedhur telefonin në skenë.

“Është dhe njëri këtu me telefon nëse ka qejf të përfundojë në spital. Çoje edhe njëherë telefonin nëse ke b*th. Hajde kush ka b*le. Kush është ai që e nxori telefonin me një emër. A ke qejf të përfundosh në spital? Hajde këtu hajde, a ke qejf të përfundosh në spital?”, shton Noizy./Limit.al